Президент ПАРЄ у Львові почув від Стефанчука і Садового однакові прохання

Голова Верховної Ради України і міський голова Львова звернули увагу президента ПАРЄ на геноцид українськогг народу з боку російських окупантів.

Про це сьогодні повідомили пресслужби ЛОВА і ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Зважаючи на звірства російських окупаційних військ в українських містах, зокрема Бучі та Ірпені, вважаю необхідним організацію з боку ПАРЄ місії зі встановлення та збору фактів з метою документування всіх злочинів РФ, пов’язаних з грубими порушеннями прав людини. Інформація про ці злочини надалі буде використана проти Росії в міжнародних судах», — наголосив  голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час зустрічі у Львові з Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Тіні Коксом.

Спікер парламенту України висловив сподівання на допомогу ПАРЄ в притягненні агресора до відповідальності за скоєні злочини в Україні і надання допомоги постраждалим унаслідок агресії Росії.

Аналогічне прохання мав міський голова Львова Андрій Садовий, приймаючи високого гостя у мерії. 

“У Маріуполь російські окупанти звозять мобільні крематорії та спалюють тіла вбитих. Після того, як світ побачив звірства у Бучі, після розголосу у світі, окупанти намагаються знищити всі докази геноциду. Ми закликаємо Парламентську асамблею Ради Європи створити комісію для розслідування воєнних злочинів Росії на території України. Це ніщо інше, як геноцид українського народу», – сказав Андрій Садовий.

Крім того, Руслан Стефанчук сказав під час зустрічі, що очікує на реалізацію в повному обсязі положень рішення Асамблеї про виключення Росії зі складу Ради Європи.

Аналогічне прохання Андрій Садовий виклав у своєму листі до ПАРЄ.

«Упродовж багатьох років Москва «витирала ноги» об правила та свої зобов’язання перед Радою Європи. Тому сьогодні я прошу вас звільнити організацію від російського впливу, розірвавши будь-які контакти з представниками РФ”, – написав міський голова Львова.

Про реакцію Тіні Кокса на ці прохання пресслужби ЛОВА і ЛМР не повідомили.

США оголосили про нові санкції проти рф: вони стосуються перших осіб

Анджей Дуда і Борис Джонсон говоритимуть про Україну та військову співпрацю

Німеччина поставить в Україну зброї ще на 186 млн євро

Захід постачатиме Україні важку військову техніку, – керівник Міноборони Литви

Два міста України одержали найвищі премії ПАРЄ: Хмельницький – першу і Львів – другу

Російська депутат запевняла, що армія РФ здатна дійти до Львова (+відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.