Тероборона зможе використовувати гранатомети і системи ППО

Раніше тероборона могла використовувати лише особисту мисливську зброю.

Відтепер члени формувань тероборони можуть використовувати стрілецьку зброю, зокрема гранатомети, вогнемети, міни, гранати, ракети, артилерійське озброєння та інші. Відповідне рішення прийняв Камбін і вніс зміни до Порядку застосування зброї членами добровольчих формувань територіальних громад.

Зазначимо, що раніше члени формувань тероборони мали право застосувати лише особисту мисливську зброю, але зараз перелік значно розширили. 

Читайте також: Оборона Львова і області. Які збройні формування працюють та як долучитися

Також додамо, що згідно з документом, стрілецька зброя – вогнепальна, пневматична ствольна зброя для стрільби кулями або іншими видами патронів; інші види озброєння – артилерійське озброєння, ракетні системи (комплекси), керовані (некеровані) ракети та їх складові частини, комплекси (установки) для їх запуску та складові частини до них, засоби керування зброєю (вогнем), системи дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, гранатомети, вогнемети, міни, гранати.

Нагадаємо, що 4 квітня у Львові завершили формування 125-ї бригади тероборони Львова. Кількість набраних людей не розголошують, однак зазначають, що їх тисячі. Для допомоги бригаді також створили Центр підтримки та благодійний фонд. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.