Заявку України на вступ до ЄС можуть розглянути у стислих термінах

Цього тижня Європейська комісія планує передати Україні опитувальник, який потрібен для набуття статусу кандидата.

Президентка Європейського парламенту Роберта Метсола вважає, що часові рамки розгляду заявки України на членство в Європейському Союзі будуть значно меншими, ніж в інших випадках, якщо українська сторона оперативно надасть відповіді на опитувальник Європейської комісії, передає Європейська правда.

«У Києві я бачила так багато прапорів ЄС… Для нас це момент, щоб відкрити наші обійми. Я говорила із прем'єр-міністром Денисом Шмигалем у Києві про те, що вони чекають на список запитань, який має надійти сьогодні-завтра», – сказала Метсола. 

За її словами, українська сторона повідомила, що зможе відповісти на питання за чотири дні. Якщо українці нададуть дуже швидко відповіді, то часові рамки будуть теж більш звуженими, ніж в інших ситуаціях, зазначила вона. 

Як повідомляла «ЄвроПравда», Європейська комісія цього тижня планує передати Україні опитувальник, що є необхідним етапом для набуття Україною статусу кандидата.

Нагадаємо, що раніше Європейський Союз офіційно також обіцяв швидко визнати Україну кандидатом у члени ЄС. Про це повідомляла голова Європарламенту Роберто Метсола, яка прибула до Києва, під час брифінгу з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.