На Волинському напрямку є ймовірність ракетно-бомбових ударів з території Білорусі

Російські загарбники продовжують підготовку до наступу на сході України.

За оперативною інформацією Генштабу ЗСУ станом на 18.00 07.04.2022 щодо російського вторгнення, пише Dailylviv.com, ворог продовжує підготовку до наступу на сході України. Окупанти здійснюють перегрупування військ з метою завершення формування наступального угруповання.  Здійснюють заходи щодо нарощування авіаційної складової і системи управління, продовжують ведення розвідки. 

Основні зусилля противник зосереджує на захопленні міста Маріуполь, веденні наступу у районі міста Ізюм і спробах прорвати оборону на  Донецькому напрямку. 

На Південнобузькому напрямку противник намагається не допустити подальшого просування підрозділів Збройних Сил України і поліпшити тактичне становище своїх підрозділів у деяких районах.

На Волинському напрямку є ймовірність ракетно-бомбових ударів ворога по об’єктах військової і цивільної інфраструктури з території республіки Білорусь. 

На Поліському напрямку противник активних дій не проводив, підрозділи окупантів, що виведені на територію республіки Білорусь, здійснюють демонстраційні дії з метою недопущення перекидання підрозділів Збройних Сил України з цього району на інші напрямки.

Окремі підрозділи російських окупантів зі складу Східного військового округу і повітряно-десантних військ збройних сил Російської федерації, що після відходу з України відновлюють боєздатність і здійснюють перегрупування на території республіки Білорусь, ймовірно, будуть скеровані для посилення угруповання ворожих військ на Слобожанському напрямку.

На Сіверському напрямку противник завершує проведення перегрупування і відновлення боєздатності підрозділів Центрального військового округу у визначених районах Брянської і Курської областей. Не виключається ймовірність подальшого скерування цих підрозділів на інші операційні напрямки, зокрема і для ведення бойових дій на Донецькому та Луганському напрямках.

На Слобожанському напрямку ворог проводить активні заходи з нарощування системи управління і зв’язку в інтересах наступального угруповання військ.

У районі Харкова до п’яти батальйонних тактичних груп ворога продовжують блокувати місто і обстрілювати його з реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії і мінометів.

Окупанти утримують місто Ізюм, намагаються продовжити наступ у напрямку на Слов’янськ і Барвінкове.

Російські літаки готуються до атак з Тирасполя

Американський генерал зробив прогноз щодо тривалості війни в Україні

У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії: вбивці замітають сліди

Блінкен не бачить жодного сценарію, який не передбачав би перемогу України

Різке зростання бажаючих евакуюватися зі сходу країни: рейс зі Слов’янська до Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.