З бюджету Львова скерували десятки мільйонів на підтримку фронту

За перший квартал 2022 року доходи загального фонду бюджету Львова виконали на 103%, утім бюджет розвитку не виконується.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що на підтримку фронту з міського бюджету Львова уже виділили декілька десятків мільйонів гривень. Про це він повідомив у коментарі Тvoemisto.tv.

«На підтримку військових на фронті Львів скерував десятки мільйонів гривень. Але ця сума є закритою інформацією, ми не маємо права її оприлюднювати. Є указ президента. Ми даємо відповідь лише на ті запити, які вважаємо безпечними, інформацію, яка може зашкодити, ми не оприлюднюємо», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що за перший квартал 2022 року доходи загального фонду бюджету Львова виконали на 103%, понад планом надійшло 70,2 мільйонів гривень. А за березень – на 100,5%. У загальному фонді закладені витрати на зарплати працівникам комунальних підприємств, та на утримання самих ЛКП, також фінансування освіти, медицини. Голова бюджетної комісії ЛМР Наталія Шелестак зазначає, що значною перевагою є те, що місто у військовий час не сплачує реверсної дотації – це понад 800 мільйонів у рік, а за місяць понад 66 мільйонів гривень.

Утім бюджет розвитку, у якому закладені витрати на нові реконструкції, будівництва та фінансування багатьох програм, виконаний лише на 30,3%.

Додамо, що зі слів голови бюджетної комісії, у військових умовах місто мало б розпоряджатися коштами за рішенням виконкому після розгляду бюджетної комісії, водночас, на розгляд комісії виділення коштів востаннє виносили 26 лютого, депутати погоджували виділення грошей на генератори лікарням, «Львівводоканалу», а також мінімальні витрати на територіальну оборону – орієнтовно 2,5 млн грн.

Вікторія Савіцька, Дар'я Кучер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.