На Київщині зафіксували факти зґвалтування дітей російськими військовими, – Денісова

Зґвалтування суворо заборонені статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.

У Київській області, зокрема у Бучі та в Ірпені, зафіксували факти зґвалтування дітей російськими військовими під час їх перебування там. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людина Людмила Денісова.

Вона навела наступні факти злочинних дій російських військових:

  • Дівчинка, 14 років, зґвалтована 5 російськими військовими. Зараз вагітна. Буча.
  • Хлопчик, 11 років, зґвалтований на очах у мами. Її прив’язали до стільця, щоб дивилася. Буча.
  • Дівчина 20 років, зґвалтування трьома окупантами одразу у всі можливі місця. Ірпінь.

 

 

«Рівень жорстокості армії терористів та катів РФ не знає меж – зґвалтовані діти. Немає такого місця ні на землі, ні в пеклі, де рашистські злочинці зможуть сховатися від розплати», – заявила Людмила Денісова.

Вона нагадала, що зґвалтування суворо заборонені статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року. Омбудсменка звернулась до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти військових злочинів РФ в Україні.

Нагадаємо, що після звільнення Київської області від російських загарбників з’явився фотоархів вчинків антилюдяності в Бучі, Ірпені, Гостомелі, де сотні, тисячі вбитих, роздертих, зґвалтованих, пов'язаних мирних громадян України. Їх російські окупанти вбили з особливим звірством. Соціальні мережі відразу відреагували на Бучанську різню та інші звірства ворога у містах під Києвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.