Повне ембарго: Конґрес США заборонив імпорт російських нафти, газу і вугілля

Палата представників Конгресу та Сенат США проголосували та скерували на підпис президенту Джо Байдену закон, який забороняє імпорт російської нафти, газу та вугілля.

Про це повідомляє Bloomberg, пише Dailylviv.com.

Голосування в Конґресі за повне енергетичне ембарго пройшло із абсолютною більшістю у 413 «за» і лише 9 голосів «проти» після одностайного голосування у Сенаті. Нові обмеження проти Росії набудуть чинності після підпису президента Байдена.

Конгрес також проголосував за ухвалення закону, який позбавляє Росію її статусу торговельного партнера «найбільшого сприяння», що дозволяє США значно підвищувати мита на товари з Росії та Білорусі у відповідь на вторгнення в Україну.

«Цей пакет має на меті задіяти всі інструменти економічного тиску на Владіміра Путіна та його друзів-олігархів, – заявив сенатор Рон Уайден, автор сенатської версії згаданих законів. – Путінська Росія не заслуговує на те, щоб бути частиною економічного порядку, який існував після закінчення Другої світової війни. Припинення нормальних торговельних відносин підтверджує, що Путін перетворив Росію на державу-ізгоя».

США оголосили про нові санкції проти рф: вони стосуються перших осіб

Уряд США визнав дії російських військ в Україні військовим злочином

Нові санкції: США заборонили імпорт російських нафти та газу

Кремлівського тирана треба ізолювати від грошей за продаж нафти і газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.