Із понеділка на Львівщині запрацює дистанційна школа. Як долучитись

Скористатися платформою можуть учні, які не мають змоги долучитися до онлайн-навчання у школах.

Із понеділка, 11 квітня, на Львівщині запрацює освітня платформа «Вчитись просто». Скористатися нею найперше зможуть школярі, які не мають змоги долучитися до онлайн-навчання у своїх школах. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Зареєструватися учні можуть за посиланням. Дізнатися деталі та отримати відповіді на запитання батьки та школярі можуть за телефонами «гарячої лінії» департаменту освіти і науки Львівської ОВА 096 014 37 08 або 093 547 37 83.

Зазначимо, що дистанційну школу «Вчитись просто» започаткували департамент освіти і науки Львівської ОВА спільно з Центром інноваційних освітніх технологій Національного Університету «Львівська Політехніка». Станом на кінець березня у ній зареєструвалося понад 3 тисячі охочих школярів. Навчатися в школі можуть учні 5-11 класів, які виїхали за кордон через воєнний стан або перебувають в областях України, які постраждали від бойових дій.

Інформацію про те, як приєднатися до навчання в Українській дистанційній школі або у школах Львівщини, можна дізнатися тут.

Нагадаємо, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у спрощеному форматі. Зокрема, оцінювати випускників будуть за допомогою мультипредметного тесту з української мови, історії України та математики.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.