На Львівщині заблокували ще одну схему незаконного переправлення чоловіків-утікачів за кордон

Свої «послуги» зловмисник оцінив у 2100 доларів США.

На Львівщині вкотре викрили та заблокували механізм незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України. Оперативники Служби безпеки України встановили, що таку схему організував 23-річний мешканець Львівщини.

Свої «послуги» зловмисник оцінив у 2100 доларів США. За ці гроші він забезпечував потенційних втікачів підробленими медичними висновками щодо непридатності до військової служби у воєнний час.

Правоохоронці затримали ділка згідно з ст. 208 КПК України під час того, як він отримав хабара – 32 тисячі грн. Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Станом на зараз триває слідство. Правоохоронці перевіряють причетність інших працівників контролюючих органів, які сприяли чоловікам призовного віку у незаконному перетині Державного кордону України.

Нагадаємо, 22 лютого президент України видав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період». Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.