Супутник зафіксував 12-кілометрову колону ворожих військ на схід від Харкова

Військовий конвой довжиною 8 миль (12 км) рухався на південь через місто Великий Бурлук на Сході України.

Супутникові знімки, зібрані та проаналізовані Maxar Technologies, показують, як військовий конвой довжиною 8 миль (12 км) рухався на південь через місто Великий Бурлук на Сході України. Про це повідомляє CNN.

«Місто розташоване на схід від Харкова, недалеко від кордону України з Росією. На знімках зображено «броньовані машини, вантажівки з буксируваною артилерією та допоміжним обладнанням», які складають колону», – йдеться в повідомленні.

Раніше під час російського вторгнення ворожий військовий конвой довжиною 40 миль (64 кілометри), що складався з танків, бронетехніки та буксированої артилерії, викликав страх серед українців, які оборонялися, коли він тягнувся до їхньої столиці Києва на півночі України. Колона застопорилась, коли зіткнулася з жорстким опором українців і труднощами в доступі до постачання, перш ніж розійтися, так і не досягнувши міста.

Нагадаємо, що на 46 день війни Росії проти України противник намагається прорвати оборону підрозділів ЗСУ у районі міста Ізюма та встановити повний контроль над містом Маріуполем. Також окупанти роблять спроби покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку.

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.