У Маріуполі прикордонник підірвав себе з радіостанцією, щоб вона не дісталася противнику

Жоден з українських прикордонників не відійшов за час повномасштабного вторгнення Росії до України.

Сьогодні у Маріуполі один зі старших офіцерів-прикордонників, який був оточений ворогами та пораненим, підірвав себе з радіостанцією, щоб вона не дісталася противнику. Останніми словами в радіостанції були: «Слава Україні». Про це на брифінгу 10 квітня повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

«Прикордонники – це дуже важка і особлива військова служба. Вони першими зустрічають ворога. Це маленький загін – 15-30 осіб, на який насувається ворожа колона. Відійти не можеш – це ганьба, здатися не можеш – це проти віськової честі, ти зустрічаєш бій…», – пояснює він.

За даними Офіс президента, жоден з українських прикордонників не відійшов за час повномасштабного вторгнення Росії до України, однак є ті, хто загинули та ті, хто потрапили до полону.

«Про них ми пам’ятаємо та робимо все, щоби повернути тих, хто потрапив до полону», – додає Арестович.

Нагадаємо, що на 46 добу протистояння противник намагається прорвати оборону підрозділів Збройних Сил України у районі міста Ізюма та встановити повний контроль над містом Маріуполем. Також окупанти роблять спроби покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.