Канцлер Австрії їде до путіна «наводити мости»

Він також має намір говорити про воєнні злочини, які чинить росія.

Канцлер Австрії Карл Нехаммер у понеділок, 11 квітня, планує відвідати росію та зустрітися з володимиром путіним. Мета візиту – «навести мости», передає Лівий берег. 

Нехаммер стане першим очільником країни-члена ЄС, який вперше від початку війни з Україною зустрінеться з путіним. За повідомленнями, візит канцлера погоджений із лідерами ЄС

Як повідомив Негаммер журналістам, він має намір говорити з путіним про можливість діалогу росії з Україною та про воєнні злочини, скоєні в Україні. 

«Мій людський обов’язок – зробити все можливе, щоб закінчити цю війну чи хоча б створити гуманітарні коридори. Окрім телефону, має бути й особиста дипломатія … І так, я також розгляну воєнні злочини»

Зазначимо, що у суботу, 9 квітня, Негаммер провів у Києві переговори з президентом України Володимиром Зеленським, засудивши російську агресію та пообіцявши політичну та гуманітарну підтримку.

Австрія – нейтральна країна, яка не входить до НАТО, вона не постачає Україні зброю.

Раніше у ролі посередників на російсько-українських переговорах намагалися виступати премʼєр-міністр Ізраїлю і президент Туреччини. Наразі не оголошено, з якими конкретними пропозиціями їде до путіна канцлер Австрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.