Російська армія відкрила вогонь по всьому Сіверодонецьку

Вони знищили майже всю інфраструктуру міста.

У неділю, 10 квітня, росіяни відкрили вогонь по всьому Сіверодонецьку. Зранку будинки палали у новій частині міста, а зараз вогонь всюди. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram. 

«Росіяни влучили в два будинки і приватну клініку в Сєвєродонецьку, інфраструктуру міста майже знищено. Якщо зранку палали будинки в новій частині міста, то вдень російська армія відкрила вогонь по всьому Сєвєродонецьку», – написав він. 

Серйозних руйнувань зазнали два житлові будинки, а також приватна клініка. Багато вибито вікон, там, де ще залишались. Крім того, соціальна та критична інфраструктура Сіверодонецька вже майже знищена.

Нагадаємо також, що супутникові знімки, зібрані та проаналізовані Maxar Technologies, показують, як військовий конвой довжиною 8 миль (12 км) рухався на південь через місто Великий Бурлук на Сході України. 

На 46 день війни Росії проти України противник намагається прорвати оборону підрозділів ЗСУ у районі міста Ізюма та встановити повний контроль над містом Маріуполем. Також окупанти роблять спроби покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.