Ще буде вітряно, можливий мокрий сніг. Коли до Львова прийде справжня весна

Прохолодні дні та ночі прогнозують до 20 квітня.

У найближчий тиждень погода у Львові та на Львівщині буде коливатися й кілька холодних днів змінюватимуть теплі. До 20 квітня стабільного тепла очікувати не варто, а з п’ятниці, 15 квітня, знову пройдуть холодні атмосферні фронти, які принесуть зниження температури та посилення вітру. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила синоптикиня Львівського гідрометцентру Олександра Тузяк.

Завтра, 12 квітня, очікується прохолодна повітряна маса, проходження атмосферних фронтів з північного заходу. Місцями буде невеликий дощ та мокрий сніг, вітер північно-західний 7-12 м/с. Нічна температура становитиме 0-5 градусів морозу, вдень від 6 до 11 градусів тепла.

Із 13 квітня температура повітря дещо підвищиться. Опадів не очікують, вітер – північний з переходом на південний 5-10 м/с. Проте, за прогнозами синоптиків, нічні температури ще залишатимуться з позначками мінус. Зокрема, в середу вночі буде від 1 до 6 градусів морозу, а 14 квітня нічна температура становитиме від 3 морозу до 2 тепла. Удень 13 квітня температура буде підвищуватися і сягатиме 12-17 градусів тепла, а 14 квітня – від +15 до +20.

У п’ятницю, 15 квітня, погода почне погіршуватися. Уночі – без опадів, а вдень буде короткочасний дощ, можливі грози. Вітер буде західний з переходом на північно-західний 9-14 м/с. Удень очікуються пориви 15-20 м/с по всій території Львівської області.

16 квітня синоптики прогнозують проходження холодного атмосферного фронту. Тож очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Вітер переважатиме північно-західного напрямку 9-14 м/с, також можливий поривчастий – 15-20 м/с. У суботу та неділю нічна температура повітря вже буде плюсовою – від 1 до 6 градусів тепла, водночас денна поступово знижуватиметься. 15 квітня очікується 11-16 тепла, а 16 квітня – 5-10 градусів тепла.

«Прохолодна повітряна маса буде в нас спостерігатися включно до 20 квітня. Після 20-го піде поступове підвищення температури, але наскільки воно буде тривалим, поки не можемо сказати. Весна видалася в нас доволі мінливою. Спостерігалося, що в деякі дні березня температура сягала близько 20 градусів тепла, а в інші – вище 5 градусів вдень не піднімалася», – зауважує Олександра Тузяк.

За прогнозами синоптиків, Великдень має бути досить приємним у температурному значенні.

Нагадаємо, що у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі бабаки Мишко та Маруся навіщували ранній прихід весни. Вони були активні та швидко вийшли зі своєї будки.

Юлія Осим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.