У парку імені І. Франка пострижуть 100 кущів: мешканців запрошують на майстер-клас

Цього тижня ЛКП «Зелений Львів» спільно з міськими садівниками проведе омолоджувальну та формувальну стрижки майже 100 великих кущів у парку імені І. Франка. Усі охочі можуть долучитись до практичного майстер-класу з обрізки зелених насаджень сьогодні, 11 квітня, о 14:00.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Цього тижня працівники ЛКП «Зелений Львів» беруться за омолоджувальну та формувальну стрижки близько 100 великих кущів у найстарішому парку України – імені І. Франка.

Робота нелегка, адже деякі кущі заввишки до 5 м, не стригли їх давно. Тож вирішили поглибити знання та покращити навички працівників ЛКП і садівників Львова із фахівцем-практиком, яка все своє життя присвятила рослинам, – Оленою Кошельник. Кілька років вона плекає озеленення в Парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького, а до того більше 10 років працювала у ботанічному саду і допомагала доглядати приватні сади.

Отже, сьогодні о 14:00 матимемо практичний майстер-клас, зустріч на центральній алеї. Запрошуємо зацікавлених долучитися і подивитися, як кущі набуватимуть нового доглянутого вигляду», – поінформували в ЛКП «Зелений Львів».

У парку ім.І.Франка закінчують облаштування доріжки

У Львові з 62-х кандидатів у міські садівники обрали 9

Мільйони на озеленення Львова: хто виграв тендери

Експерти з Німеччини навчать львів’ян правильно доглядати зелені насадження (відео)

Штрафи за вирубування дерев у містах зростуть удесятеро

Пережиток радянщини: у Львові спростували міф про користь побілки дерев

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.