27 операторів зв’язку ЄС та України домовились знизити гуртові тарифи на роумінґ та інші взаємоплатежі

Спільну заяву щодо встановлення і забезпечення стабільності доступного або безкоштовного роумінгу та міжнародних дзвінків між ЄС та Україною підписали 24 оператори з ЄС та 3 оператори з України.

Під егідою та за підтримки Комісії та Європейського парламенту 27 операторів зв’язку ЄС та України підписали спільну заяву щодо встановлення і забезпечення стабільності доступного або безкоштовного роумінґу та міжнародних дзвінків між ЄС та Україною

Про це повідомляє Польське радіо, пише Dailylviv.com

Оператори беруть на себе зобов’язання реалізувати добровільні заходи, а саме – знизити гуртові тарифи на роумінґ та інші взаємоплатежі, пов’язані з міжнародними дзвінками з України та в Україну. Це дозволить мінімізувати додаткові витрати як для операторів ЄС, так і для українських операторів. 

«У цій надзвичайній ситуації чимало операторів зв’язку виявили виняткову солідарність із людьми, які рятуються від війни в Україні. Сьогодні вони зробили ще один важливий крок. Ми вітаємо Спільну заяву європейських та українських операторів, спрямовану на те, щоб допомогти постраждалим від розв’язаної Кремлем війни залишатися на зв’язку. Ця взаємодія дозволить застосовувати добровільні заходи якомога ширше по всій Європі. Вимушені переселенці з різних куточків Європи зможуть телефонувати додому, а люди в Україні зможуть телефонувати близьким за кордоном за доступними тарифами», – зазначив Європейський комісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

Українські оператори, які підтримують зв’язок всередині України та з Україною, працюючи попри військову агресію, з перших днів цієї кризи забезпечили національний роумінґ всередині країни та запропонували безплатний міжнародний роумінґ тимчасово переселеним українцям, які втекли від війни.

У Львові запустили стандарт четвертого покоління мобільного зв’язку

Мобільні оператори запевнили, що готові до воєнного стану

Складний старт 5G у світі та Україні

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.