На Львівщині збудують унікальний індустріальний парк агро- і харчової промисловості

На території нового індустріального парку будуть промислові цехи, складські комплекси, а також виставковий центр, бізнес-парк, дитячий садок, школа, житлові будинки та торгово-розважальний центр.

У Яворівському районі, що на Львівщині, планують збудувати індустріальний парк, аналогів якому в Україні немає. Про це зазначив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Agro.Food.Tech Park спеціалізуватиметься на переробці агропродукції, розробці нових типів продуктів та їхньому виробництві.

«Новий проєкт буде центром синергії проривних технологій у сфері агро- і харчової промисловості», – зазначив Максим Козицький.

Під час воєнного стану індустріальний парк допоможе підприємствам, які перебувають близько до зони бойових дій, релокуватись та відновити потужності, а також збереже наявні та створить нові робочі місця.

На території нового індустріального парку, відповідно до проєкту, будуть не лише промислові цехи і складські комплекси, а й виставковий центр, бізнес-парк, дитячий садок, школа, житлові будинки та торгово-розважальний центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.