Президенти Польщі й країн Балтики відвідали Бородянку

Поїздку чотирьох президентів організувала Польща, яка разом з Україною забезпечувала її логістику та безпеку.

Президент Польщі Анджей Дуда та президенти Естонії Алар Каріс, Литви Гітанас Науседа та Латвії Егілс Левітс відвідали Бородянку у Київській області, яка сильно постраждала внаслідок російського вторгнення. Фото опублікували на сторінці канцелярії президента Польщі. 

«Наша мета – підтримати президента Зеленського і захисників України у вирішальний для цієї країни момент», – заявили у канцелярії польського президента.

Поїздку чотирьох президентів організувала Польща, яка разом з Україною забезпечувала її логістику та безпеку. Із президентами чотирьох держав Бородянку відвідав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зазначимо, що  президенти Польщі – Анджей Дуда, Литви – Гітанас Науседа, Латвії – Егілс Левітс та Естонії – Алар Каріс приїхали в Україну, щоб обговорити надання допомоги українській армії та цивільному населенню, а також провести розслідування воєнних злочинів з метою відправити під суд відповідальних за них осіб.

Нагадаємо, що 8 квітня керівництво Євросоюзу відвідало західне київське передмістя Бучу, яке стало символом звірств російських окупантів в Україні. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого міста Буча, Гостомель, Ірпінь під Києвом стали одними з ключових точок протистояння з окупантами. 2 квітня київську область було звільнено від росіян. Після цього стало відомо про масові зґвалтування та вбивства мирних громадян України загарбниками. Раніше з території Київської області вивезли вже 410 тіл вбитих мирних мешканців. Їх будуть оглядати судмедексперти, щоб задокументувати злочини, які вчинили російські військові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.