Російські окупанти вбили понад сто мешканців Сумщини

Станом на 13 квітня у Сумській області відомо вже про понад 100 вбитих окупантами цивільних громадян. Значна кількість людей вважаються такими, що зникли бе вісті, їх зараз розшукують. Про це на брифінгу в Медіа-центрі Україна повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«Загинуло більше 100 мирних мешканців, але, на жаль, ця цифра збільшується з кожним днем, бо знаходять тіла – зі зв’язаними руками, зі слідами катувань, розстріляні пострілами в голову, це страшні речі», – заявив голова ОВА.

Також, за його словами, багато людей зникли безвісті, є люди, які перебувають в полоні. Розповів, що під час окупації російські військові обстрілювали все довкола і людям доводилось ховатись по болотах.

«Дуже багато громадян, про долю яких ми взагалі нічого не знаємо – на дорогах і трасах, в лісах знайдені розстріляні машини, а що сталось з людьми з цих машин достеменно невідомо. У лікарнях багато поранених, багато наших поранених в лікарнях сусідніх областей. Окупанти обстрілювали все навколо, стріляли з танків, автоматів, гранатометів по мирних мешканцях, по старих людях з дітьми. Наші люди на болотах ховались, на сільгосппідприємствах, у силосних ямах», – сказав Дмитро Живицький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.