Львів’ян кличуть на загальноміську молитву за Україну

У п’ятницю, 15 квітня, представники християнських конфесій Львова проведуть спільну загальноміську молитву за перемогу над російським агресором та встановлення миру в Україні. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

Загальноміську молитву проведуть у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 13. Початок – о 15:00 год.

Місце і час обирали неспроста, адже вони мають важливе символічне значення.

«У Страсну п’ятницю за Григоріанським календарем особливо промовистою буде молитва української церкви в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Це місце молитви було обране не випадково, адже цей храм є свідком великої віри народу України в Бога і українське військо. Саме тут представники християнських конфесій Львова об’єднаються у спільній молитві, випрошуючи в Бога витривалості у хресній дорозі України, розділяючи страждання нашого народу, яких він зазнає. Сьогодні наш народ несе хрест, тому ми збираємося разом на молитві, яка не має сценарію, а стане голосом нашої розіп’ятої України», – прокоментував капелан Львівської міськради отець Павло Дроздяк.

Львів’ян і всіх гостей міста запрошують разом помолитися за мир в Україні. Традиційно Гарнізонний храм транслює свої богослужіння у Facebook, тож усі, кому не вдасться прийти до храму, зможуть долучитися онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.