Зі збірної України з біатлону виключили натуралізованих росіянок

Міністерство у справах молоді та спорту України звільнило натуралізованих росіянок Катерину Бех, Оксану Москаленко та Ольгу Абрамову зі складу збірної України з біатлону. Про це повідомляє Biathlon з посиланням на Державного тренера України з біатлону Євгена Колупаєва.

Державний тренер України з біатлону Євген Колупаєв говорить, що Бех, Москаленко та Абрамова не виконали критерії потрапляння в команду своїми результатами.

«Біатлоністки Катерина Бех, Оксана Москаленко та Ольга Абрамова за результатами минулого сезону не виконали критерії потрапляння в команду і отримання заробітної платні, в результаті чого звільнені Міністерством у справах молоді та спорту і більше не виступатимуть за збірну України», – повідомив Євген Колупаєв.

Однак головною причиною звільнення натуралізованих росіянок може бути те, що всі вони ховаються від війни на території рф. Мало того, з цієї трійки засудила вторгнення росії в Україну лише Ольга Абрамова, і за неї єдину зараз заступається команда.

Окрім того стало відомо, що виключити зі збірної також можуть Дар’ю Сідорову, яка минулого року прийняла українське спортивне громадянство. На початку квітня екс-росіянка висловилася проти війни, яку почала її мала батьківщина, але вочевидь цього буде недостатньо, щоб виступати за збірну України.

Відтак у збірній України залишилися дві натуралізовані росіянки. Це Надія Бєлкіна та Анастасія Рассказова. Перша зараз служить у ЗСУ, а друга, на відміну від Абрамової, Москаленко та Бех, залишилась в Україні.

Ще одна натуралізована спортсменка, екс-білоруска Дар’я Блашко, не лише засудила дії агресора, але й активно допомагає Україні як волонтер.

На фото Ольга Абрамова, яка єдина із трійки засудила вторгнення росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.