Червоний Хрест хоче створити на заході України медичний хаб

Зараз організація Червоного Хреста у західних областях України допомагає на залізничних станціях та вокзалах, у притулках для внутрішньо переміщених осіб.

Червоний Хрест хоче створити на заході України медичний хаб для забезпечення ліками тих регіонів, які цього потребують. Такими планами під час зустрічі у стінах Львівської ОВА поділилася керівниця відділу операцій з переміщенням у Міжнародному комітеті Червоного Хреста Кеті Атфілд.

Також вона зазначила, що зараз організація Червоного Хреста у західних областях України допомагає на залізничних станціях та вокзалах, у притулках для внутрішньо переміщених осіб. За її словами, волонтери організації зосереджують допомогу у тих містах, які перебувають в облозі. Організовують гуманітарні коридори, допомагають людям знаходити родичів. Планують створити гарячу лінію для тих, хто постраждав і потребує допомоги.

За словами очільника Львівщини Максима Козицького, в області є потреба у гуманітарному забезпеченні. Нині тут мешкає орієнтовно пів мільйонах переселенців. Також допомоги потребують люди, які залишаються у зоні бойових дій.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я України спільно з товариством Червоного Хреста в Україні відкрили спеціальний рахунок для допомоги закладам охорони здоров'я. На цей рахунок кожен українець, кожне підприємство та організація з України та друзі нашої країни можуть переказувати посильну фінансову допомогу для підтримки лікарень у порятунку захисників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.