Окупант із рф вихвалявся тортурами над українськими військовополоненими

27-річний російський військовий із Астрахані Салават Сарсенов, що прийшов воювати в Україну, вихвалявся, як знущався над українськими військовополоненими. Про це свідчить його телефонна розмова, яку перехопила і опублікувала у Facebook Служба безпеки України.

У розпорядження СБУ потрапив шокуючий запис, де російський кат вихваляється перед своїм другом про звірства, які він чинив із українськими військовополоненими.

Спецслужби вже встановили, що йдеться про 27-річного жителя Астрахані Салавата Сарсенова. На війну в Україну він прийшов контрактником і безуспішно намагається просунутися на запорізькому напрямку.

«Пленных привозили, еб*ть, я над ними издевался… С*ка, бл*, и пальцы отрублю, и кисть отрублю! Ставь на лопату, на кирпич: «ааааа» орёт!», – вихваляється загарбник.

Окупант також зізнається, що навіть колеги дивуються його жорстокості: «Салават, ты откуда дикарь такой взялся?!».

«Цікаво, чи знає про такі «подвиги» свого сина його матір, Зульфія Сарсенова? Бо СБУ уже документує їх у межах кримінальних проваджень. Тож якщо «дикуну» вдасться вижити, він неодмінно постане перед справедливим судом», – наголошують в СБУ.

Зазначимо, що, застосовуючи тортури і психологічне насильство, росія грубо порушує Женевську конвенцію та інші міжнародні норми поводження з військовополоненими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.