Новий потяг з Києва до Перемишля через Львів

З 20 квітня потяг вирушатиме щоденно з Києва о 17:00 і прибуватиме до Перемишля о 05:00. У зворотному напрямку з Перемишля поїзд відправлятиметься щоденно з 21 квітня о 08:00 і прибуватиме до Києва о 20:43.

Про запровадження нового рейсу Інтерсіті повідомила Укрзалізниця, пише Dailylviv.com. 

На станції Перемишль організована хабова пересадка на поїзди до Кракова, Берліна, Праги. Після прибуття до Перемишля пасажири з мінімальним часом очікування зможуть пересісти на кілька таких потягів: 05:50 –  Перемишль – Краків; 07:07 –  Перемишль – Берлін; 07:22 –  Перемишль – Прага.

Нагадаємо, що квитки 2-го класу на поїзди TLK і IC безкоштовні для українців, які перетнули кордон між Україною та Польщею з 24 лютого. Ними можуть скористатись такі групи: діти до 18 років; жінки; чоловіки старше 60 років; чоловіки від 18 до 60 років з інвалідністю.

Посадка в польські поїзди –  за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови пред’явлення закордонного паспорта громадянина України або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі. Також пасажир може показати повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Польська залізниця змінила правила надання безкоштовних квитків українцям

У кожному потязі з Перемишля до Львова і Одеси повертаються біженці

Зі Львова в Хелм запустили поїзди

Зі Львова евакуаційні потяги безкоштовно везуть біженців до трьох міст

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.