Була загроза ракетних ударів з російських літаків. Як минула доба на Львівщині

Коротко про головні події минулої доби.

Повітряна тривога. Двічі сирена сповіщала про повітряну тривогу (від 9 ранку 16 квітня до 9 ранку 17 квітня). Була загроза повітряно-ракетного удару з літаків зі сторони білорусі, у другому випадку – повітряно-ракетного удару з літаків стратегічної авіації рф. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.  

«Ліс пермоги». За добу висадили близько 50 тисяч дубів та сосен на території 10 лісництв Львівської області у межах акції «Ліс Перемоги». До масової акції долучились 8 областей України та 13 країн світу. Мета акції була не тільки висадити дерева, які у майбутньому свідчитимуть про нашу перемогу, але й зібрати 3 мільйони гривень благодійних внесків для закупівлі амуніції для українських військових.

Переселенці. На Львівщині прийняли і розселили ще 1130 вимушено переміщених осіб. Від 24 лютого на території області за офіційними даними надали прихисток понад 317 тисячам. Багато людей самостійно поселилися у приватному секторі.

Перетин кордону. Кордон на виїзд через пункти пропуску у Львівській області перетнули 16 тисяч осіб. Від початку повномасштабного вторгнення 1 мільйон 652 тисячі людей виїхали за кордон через пункти пропуску на Львівщині.

Диверсії. Поліція Львівщини опрацювала 1249 звернень від громадян щодо підозрілих осіб та об’єктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.