Легальний бізнес на мобільних аксесуарах без закупівель — дропшипінг з мобо

Три ознаки продавця, які підвищують довіру до нього покупця.

Конкурувати дедалі важче на таких ринках, як дропшипінг мобільних аксесуарів https://mobo.net.ua/page/drop. Цим легко зайнятися навіть тим, хто не має фахової підготовки. Але утримати свої позиції не так легко, як здається.

Звичайно, для збільшення аудиторії потрібна маркетингова стратегія. Пропонуємо звернути увагу на вагомий показник успішного ведення бізнесу — лояльність покупців.

Що може допомогти залучити покупців?

Інформація про ваш бізнес. Правдива інформація про компанію, постачальників, гарантії тощо.

Поставте себе на місце того, хто шукає мобільні аксесуари. На сторінках у пошуковій чи соціальній мережах є безліч релевантних пропозицій. Серед них є така, що містить лише гарний контент. А є інша, де інтернет-магазин розповідає про себе, свою продукцію. Кому ви довірятимете? Якщо не спокуситися на низьку ціну, це буде другий продавець, такий же дропшипер.

Інтернет-магазин (фізичної чи юридичної особи підприємця, у нашому випадку дропшипера), має бути справжній. Це особливо актуально для товарів, які відправляють лише після попередньої оплати.

Як це зрозуміє покупець:

  1. Реквізити для оплати підтверджують статус підприємця. Шахраї не зареєстровані. Справжні компанії ж підтримують гарну репутацію та несуть відповідальність за свою діяльність.
  2. Інтернет-магазин є в Гугл Мій Бізнес. Бренд, про який є інформація та відгуки, допомагає впевнено зробити свій вибір на користь нього. Для цього продавцеві також можна додати свій офіс до Google Maps.
  3. На сторінці є інформація про гарантії та повернення товару.

Тож, якщо ви в соціальній мережі продаєте чохли, навушники тощо від компанії-виробника чи гуртовика, варто пройти процедури оформлення та подбати про належні документи. Для покупця це важливо!

Договір чи довіра

Юридично дропшипінг — це різновид агентської діяльності. У такому випадку оформляють:

  1. Для закріплення відносин між дропшипером та покупцем — агентський договір (за дорученням замовника).
  2. За дорученням виробника дропшипперу продати його товар — агентський договір.

Агентська діяльність такого типу має купу нюансів, тому укладення договору потребує підпадання його умов до особливостей дропшипінгу.

Чи потрібно офіційному дропшиперу мобільних аксесуарів підписувати договір з кожним клієнтом? Наприклад, якщо хтось купує один зарядний пристрій? Ні. Проте вказуючи таку можливість у себе на сторінці, продавець приваблює гуртових покупців, які можуть замовити у нього великі партії товарів, а також демонструє свою дійсність.

Легальний дропшипінг нескладний.

“Джерело: mobo.net.ua”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.