Знищення українських захисників у Маріуполі поставить крапку на перемовинах

Довіри до російських перемовників щодо Маріуполя немає.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що знищення українських захисників у Маріуполі поставить крапку на перемовинах. Про це він заявив в інтерв’ю українським онлайн-медіа.

«Маріуполь – це може бути як десять Бородянок, і я хочу сказати, знищення наших військових, наших хлопців поставить крапку на всіх перемовинах. Глухий кут – тому, що ми не торгуємо територіями та нашими людьми. І чим більше буде Бородянок, тим буде складніше», – каже він.

Довіри до російських перемовників, додає Зеленський, щодо Маріуполя немає.

«Ми домовлялись про гуманітарні коридори, де посередником виступила Туреччина, зокрема особисто президент Ердоган, що вони через Бердянськ мали забрати наших поранених, вбитих, цивільних – жінок і дітей, але в якийсь момент росія відмовилась, тому кажу, що довіри немає. Тим не менш, ми на зв’язку з військовими кожного дня на різних рівнях», – пояснює він.

Глава держави додає, що кількість російських військових в Маріуполі більша у шість разів за кількість українських захисників. Окрім цього, ворожої техніки там теж в рази більше.

Нагадаємо, що мирний договір з Росією може складатися з двох документів. Перший повинен стосуватися гарантій безпеки для України, а другий – безпосередньо відносин України з росією. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.