Потрібен закордонний паспорт. В «Укрзалізниці» повідомили про випадки висадки біженців на кордоні з ЄС

Перевізник очікує на оновлені правила від Державної прикордонної служби.

«Укрзалізниця» повідомила, що для перетину кордону з країнами ЄС громадяни України повинні мати закордонний паспорт. Перевізник очікує на оновлені правила від Держприкордонслужби. Про це повідомили у Telegram-каналі УЗ.

Винятки є можливими на розсуд прикордонників за умови наявності інших документів, що посвідчують особу, та наявності бойових дій у регіоні, з якого прямує пасажир.

Зазначається, що «Укрзалізниця» не отримувала від ДПСУ попереджень про зміни у правилах перетину кордону громадянами України та очікує на більш чіткі роз’яснення щодо недопуску біженців без закордонних паспортів.

«Сьогодні вже зафіксовані випадки висадки пасажирів на кордоні. Вважаємо це неприпустимим без прозорого інформування пасажирів і перевізника заздалегідь. Закликаємо колег по держсектору до згуртованості й чіткої комунікації у всьому, що стосується порятунку українців. Пасажирів просимо уважно ставитися до змін у правилах перетину кордону та адресувати уточнюючі питання ДПСУ», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 17 квітня кордон на виїзд через пункти пропуску у Львівській області перетнули 16 тисяч осіб. Від початку повномасштабного вторгнення 1 мільйон 652 тисячі людей виїхали за кордон через пункти пропуску на Львівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.