Україна надіслала частину анкети для членства в Євросоюзі

Київ продовжує працювати над другою частиною анкети.

Україна надіслала Єврокомісії першу частину анкети для членства в ЄС. Про це повідомила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

«Як і обіцяв президент Зеленський, Україна виконала документ за тиждень! Вже почали працювати над другою частиною. Пишаюся українською урядовою командою»,  написала вона.

Після отримання заповненого опитувальника Єврокомісія готуватиме рекомендацію щодо виконання Україною копенгагенських критеріїв вступу до ЄС. Україна, у свою чергу, сподівається на набуття статусу країни-кандидата на вступ до ЄС вже в червні поточного року. Про це в ефірі телемарафону повідомляв заступник голови Офісу президента Ігор Жовква.

Нагадаємо, що на початку квітня президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн передала президенту України Володимиру Зеленському опитувальник для вступу в Європейський союз. Це вона зробила під час візиту очільників Євросоюзу до Києва. Вказаний опитувальник є основою для прийдешнього висновку Єврокомісії щодо заявки України на вступ до ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.