Війна в Україні: росіяни вбили вже 205 дітей

Від дій російських окупантів в Україні постраждали щонайменше 567 дітей, 205 із них загинули. Про це йдеться на сторінці Офісу генпрокурора України у Facebook.

Внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні загинули 205 дітей, ще 362 поранені. Ці цифри не є остаточні, оскільки у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях ще підраховують кількість жертв.

Згідно з офіційними даними ювенальних прокурорів, найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 117, Київській – 107, Харківській – 91, Чернігівській – 54, Херсонській – 43, Миколаївській – 40, Луганській – 36, Запорізькій – 23, у столиці – 16, а також у Сумській і Житомирській областях – 16 і 15 відповідно.

Водночас правоохоронці з’ясували, що ще 2 березня у Харкові під час обстрілів окупантами Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба загинула 11-річна дівчинка. А 30 березня померла 13-річна дівчинка, яка отримала травми під час ворожого обстрілу у селі Вільхівка Харківської області.

15 квітня в Вишгородському районі Київської області в результаті детонації невстановленого вибухового пристрою поранено 17-річного підлітка.

Загалом через бомбардування та обстріли збройними силами рф в Україні пошкоджено вже 1018 закладів освіти, 95 із них зруйновані повністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.