Львів’яни здобули золото та срібло на Іграх Нескорених

Під час нагородження наші хлопці тримали в руках портрет тренера збірної Дмитра Сидорука, який нещодавно загинув, захищаючи Україну.

Львів’янин Віктор Легкодух на «Іграх Нескорених» виборов «золото» для України у штовханні ядра, а чоловіча збірна зі стрільби з лука у складі львів’ян Дмитра Афанасьєва, Сергія Калитюка та Василя Стуженка з Кривого Рогу стала срібним призером у чоловічих командних змаганнях. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький та в управлінні спорту ЛМР.

Львів’янин Віктор Легкодух

Під час нагородження наші хлопці тримали в руках портрет тренера збірної Дмитра Сидорука, який нещодавно загинув, захищаючи Україну.

Читайте також: На війні за Україну загинув львів'янин, спортсмен Дмитро Сидорук

Чоловіча збірна зі стрільби з лука у складі львів’ян Дмитра Афанасьєва та Сергія Калитюка

Додамо, що у Гаазі (Нідерланди) тривають «Ігри Нескорених» – міжнародні спортивні змагання, участь у яких беруть поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани у різних видах спорту. Українських спортсменів зустрічали з гучними оваціями на старті змагань. Захоплення спортсменами викликано найперше тим, що більшість членів команди прибули безпосередньо з передової.

Нагадаємо, уже в перший день змагань українська команда вже завоювала першу медаль. Родіон Сітдіков виборов золото у штовханні ядра з результатом 9,46 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.