Сьогодні у Львівській філармонії відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Онлайн-концерт «Незламні» транслюватимуть по всьому світу з метою збору коштів для української армії.

19 квітня о 18:00 год у Львівській філармонії відбудеться благодійний концерт – симфонічна поема Ігоря Закуса «Незламні». Захід має на меті зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України.

Як зазначається в афіші, на сцену вийдуть квінтет відомого українського музиканта Ігоря Закуса та Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа.

Онлайн-концерт транслюватиметься по всьому світу, щоб якомога збільшити збір коштів для військових. Також для охочих є можливість придбати квиток та потрапити на подію наживо. Однак у продажу тільки 120 квитків, оскільки наразі філармонія великим гуманітарним хабом, і всі приміщення, включаючи партер, зайняті ліками для наших захисників.

Додамо, що до програми концерту «Незламні» увійшли твори Ігоря Закуса, оркестровані для симфонічного оркестру і джазового квінтету найкращими українськими оркеструвальниками, а також вірші українських поетів, написані в перший місяць повномасштабної війни між Україною та росією.

Зазначається, що з метою збору коштів для ЗСУ у березні 2022 року львівський музикант Сергій Федорчук та киянка Ольга Черткова створили Український Мистецький Фронт. Перший проєкт УМФ – так звана дешансонізація – серія вуличних, клубних та онлайн концертів у Львові, до яких залучено найкращих музикантів країни. Музика звучить різних форматів – класична, електронна, джаз, рок та блюз.

Станом на 12 квітня 2022 проведено 18 виступів українських музикантів, вже заплановано ще 13Зібрані кошти передають на потреби окремого полку спеціального призначення АЗОВ. 

Лінки для донатів:

https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

https://send.monobank.ua/jar/F6hAjTrXv

PayPal: AFofUkraine@gmail.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.