У Криму росія планує сформувати додаткові підрозділи до 24 квітня

Їх планують використовувати для підтримки бойових дій основних сил, охорони об’єктів на захоплених територіях тощо.

Аби посилити наступ, загарбники продовжують формувати додаткові підрозділи на території Ростовської області та на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим. За наявною інформацією, орієнтовний термін формування – до 24 квітня цього року, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Ці підзроділи планують використовувати для підтримки бойових дій основних сил у другому ешелоні, охорони адміністративних будівель та важливих об’єктів інфраструктури на захоплених територіях. 

Зараз основні зусилля противник зосередив на встановленні повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утриманні раніше захопленої території. У Слобожанському та Донецькому операційних районах агресор на окремих напрямках активізував наступальні та штурмові дії. 

Крім того, не виключають провокаційні дії та застосування противником армійської авіації у прикордонних з Україною районах російської федерації, зокрема завдання ударів по цивільних об’єктах.

Коротко по напрямках:

  • На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін в діяльності військ противника не відзначили;
  • На Слобожанському напрямку угруповання ворога продовжує частково блокувати місто Харків та руйнувати артилерійським вогнем житлові квартали міста;
  • Очікують продовження спроб наступу на напрямках Ізюм – Слов’янськ та Ізюм  Барвінкове. 
  • У районі безпосередньої близькості від державного кордону з Україною, на території Белгородської області, відзначається розгортання вертолітних майданчиків.
  • На Донецькому і Таврійському напрямках угруповання окупаційних військ продовжує зосереджувати основні зусилля на захопленні населених пунктів Лиман, Кремінна, Попасна та Рубіжне, а також встановленні повного контролю над містом Маріуполь;
  • Противник активізував наступальні дії на Сіверодонецькому, Попаснянському, Курахівському та Запорізькому напрямках;
  • Тривають бої за Маріуполь. Ворог проводить штурмові дії в районі морського порту.
  • На Південнобузькому напрямку ворог не припиняє спроби встановити повний контроль над територією Херсонської області. Веде бойові дії в районі населеного пункту Олександрівка, успіху не має;
  • Корабельні угруповання противника в акваторіях Чорного та Азовського морів продовжують ізоляцію морського узбережжя нашої держави, а також ведення розвідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.