Львівщина потребує не лише двох пивоварів

Найбільше шансів знайти високооплачувану роботу на Львівщині у водіїв автотранспортних засобів.

Станом на 20.04.2022 року у базі вакансій Львівського обласного центру зайнятості налічується 2375 вільних місць праці. Близько 80 пропозицій працевлаштування зафіксовано із заробітною платою, більшою за 20 тисяч гривень. Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятості, пише Dailylviv.com.

Кому ж працедавці готові платити таку винагороду?

Найбільше шансів знайти високооплачувану роботу у водіїв автотранспортних засобів – 20 вакансій.

Високий заробіток пропонують працедавці представникам медичної сфери: 6 пропозицій зайнятості для лікарів загальної практики-сімейний лікар, 4 – для лікарів з медицини невідкладних станів та лікарів-терапевтів, 2 для лікарів-педіатрів та лікарів-невропатологів, по 1 пропозиції для лікаря приймальної палати (відділення), лікаря-анестезіолога, лікаря-нарколога, лікаря-ортопед-травматолога, лікаря-отоларинголога, лікаря-психіатра та лікаря-рентгенолога, 3 для сестер медичних.

Також для осіб з вищою освітою і гарним заробітком пропонують вакансії для 4 агрономів, 3 психологів, 2 бухгалтерів, 2 інженерів-програмістів, для 1 – інженера служби зв’язку, 1- керуючого фермою.

Бракує в області також 4 операторів-термістів на автоматичних лініях, 3 електрозварники ручного зварювання, по 2 машиністи автогрейдера, машиністи екскаватора, машиністи механічного котка, 1 авторемонтника, 1 тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Також роботодавець шукає 2 представників древньої професії – пивоварів. 

Працевлаштування переселенців на Львівщині: де і ким працюють

Як знайти роботу у Львові

Львів пропонує 1500 вакансій для біженців: які і куди звертатися (відео)

У Львові повідомили, скільки вимушено переміщених осіб стали на військовий облік

Україна має офіційне онлайн-представництво в LinkedIn

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.