Навколо України за один день: на Львівщині запропонували новий маршрут

Працівники Львівської ОВА за допомогою програми Strava намалювали умовний контур мапи України в межах міста Львова, яким охочі можуть пробігти або проїхати на велосипеді.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«Ідея полягає в тому, щоб у часі війни підтримати територіальну цілісність нашої України», – розповідає ініціатор маршруту та головний спеціаліст управління туризму та курортів Львівської ОВА Олександр Дуднік.

Він протестував 70-кілометровий маршрут на двоколісному. Каже, що ця дистанція більше пасує для екстремалів.

Олександр розробив також універсальний маршрут на 20 км, який не надто виснажливий. Зі слів фахівця, інструкція користування маршрутом доволі проста. Потрібно звантажити готовий файл, який може дати людина, що його зробила. Завантажуєте файл в будь-який трекер і він вас поведе, як навігатор. Можна зробити заготовки і на 10 км. Там силует України залишиться, але обриси будуть не такими чіткими.

«Є цікава річ, що малюючи мапу, ти не знаєш в який двір заїдеш, і в більшості ти відвідуєш місця, в яких не був, і не поїхав би навіть випадково, і це чудово. А знаєте, взагалі, коли є така ціль і знаєш що їдеш кордонами України, то ніяка втома не дається взнаки, натхнення і гордість за країну, яка дає відсіч ворогу переповнюють», – ділиться враженнями Олександр.  

Довідково. Strava – це мобільний застосунок і сайт для відстеження спортивної активності через GPS. Девіз сервісу: «соціальна мережа для спортсменів». Штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско в США. Найпопулярніші види активності в додатку: біг і їзда на велосипеді.

Львівщина – друга за популярністю територія туризму в Україні

Королівський шлях: на Львівщині буде новий туристичний маршрут

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

На горі Цюхів Верх облаштують 15-метрову оглядову вежу, звідки відкриється панорамний вид на Карпати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.