У Бородянці виявили ще два масові поховання

У деяких із загиблих є ознаки катувань.

20 квітня на території селища Бородянка виявили два місця поховання мирних громадян, вбитих російськими окупантами. Про це повідомляє начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов. 

«В одній могилі перебувало двоє товаришів 35-ти років, а поряд дівчина-підліток 15 років. У другому місці захоронення правоохоронці виявили тіла шести людей – 4 чоловіки та 2 жінки. Особи чотирьох вдалося ідентифікувати – це місцеві мешканці, імена двох загиблих людей поки залишаються невстановленими», – каже він. 

За словами Нєбитова, у деяких із загиблих є ознаки катувань.

Крім того, заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів, що цифри загиблих від рук росіян у Київській області зростають з кожним днем. 

«Ми продовжуємо знаходити нові факти звірств російських військових, коли обстежуємо все більше території. Число жертв у Бучі вже понад 300 цивільних, а загалом у Київській області може досягти тисячі людей. Зараз ми можемо точно говорити про більш ніж 800 знайдених цивільних, яких вбивали сім'ями, вбивали у власних будинках чи катували до смерті», – каже він. 

Нагадаємо, 2 квітня всю Київську область, яка практично з 24 лютого стала одним з епіцентів протистояння з російськими окупантами, звільнили від окупантів. Згодом стало відомо про масові вчинки антилюдяності щодо мирних громадян України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.