Чому у Львові проводять протимінні навчання

Війна триває на території всієї України, тому всі повинні знати, як діяти у разі виявлення потенційного вибухонебезпечно

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Про першочергові заходи у разі виявлення потенційного вибухонебезпечного предмету розповідали на тренінгу благодійної організації The HALO trust. Це неполітична, нерелігійна, неурядова британська благодійна і американська некомерційна організація, яка інформує людей про наслідки військових замінувань. Фахівці провели навчання для працівників Шевченківської адміністрації і підпорядкованих ЛКП.

Відійти якомога далі, аби небезпечний предмет зник із очей. Аж ніяк не наближатися! Не чіпати. Повідомити відповідні служби ДСНС за номерами 101 або 112. Позначити небезпечне місце для людей, які можуть проходити повз. Саме це – першочергові заходи, про які розповідали на тренінгу.

Більше восьми років в Україні триває війна, і зараз – «гаряча» її частина. Тому ніхто, навіть у віддаленому від фронту Львові, не застрахований від вибухової небезпеки, наголосили на тренінгу.

«Ми повинні розуміти, що зараз відбувається дуже багато диверсій. Дуже багато для нас знайомих речей заміновують. Телефон, іграшка або ліхтарик – у жодному разі не треба його чіпати, бо це також може бути заміноване», – розповів представник The HALO trust Ілля Перехрестов. І також додав: «Війна триває на території всієї України. І неважливо, яка область проживання: під загрозою кожна людина, яка перебуває в Україні. Тому неважливо, чи відбуваються бойові дії в певному регіоні, чи ні. Зрештою, в нас іще й залишилося чимало вибухових предметів від часів Другої світової війни. Тому важливо бути завжди обачними».

У дачному кооперативі у Львові знайшли гранати

Вибухотехніки навчали у Львові працівників банку

На Львівщині митники зупинили фуру з гранатами, які завозили як гуманітарну допомогу

Правоохоронці закликають львів’ян не чіпати підозрілі предмети

Кульки і сумки на вулиці, магнітоли на дорозі, підозрілі особи: більше 1000 звернень в поліцію

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.