Мешканець Львівщини переправляв ухилянтів через держкордон за 12 тисяч доларів

За ці гроші він обіцяв втікачам документи для безперешкодного перетину державного кордону України.

На Львівщині Служба безпеки вкотре викрила механізм незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України. Протиправну діяльність цього разу організував 22-річний мешканець області. Свої «послуги» ділок оцінив в 12 тисяч доларів за особу.

За ці гроші він обіцяв втікачам документи для безперешкодного перетину державного кордону України, однак правоохоронці затримали зловмисника на гарячому, згідно з ст. 208 КПК України під час отримання всієї суми неправомірної вигоди.

Наразі 22-річному мешканцю Львівської області повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та вирішують питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Також управління СБУ у Львівській області перевіряє причетність інших працівників контролюючих органів, які сприяли потенційним призовникам у незаконному перетині Державного кордону України.

Нагадаємо, 22 лютого президент України видав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період». Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.