Папа Римський скасував зустріч із Кірілом

Зустріч папи Франциска та патріарха Кирила мала попередньо відбутися у червні-липні.

Папа Римський Франциск оголосив, що червнева зустріч з російським православним патріархом Кирилом призупинена. Про це повідомляє Reuters.

Плани на зустріч Папи Франциска в червні з російським православним патріархом Кирилом, який підтримував війну Росії в Україні, призупинено, про це Папа повідомив аргентинській газеті, передає видання.

Читайте також: Важливо, щоб Папа не зустрівся з Кірілом, або Як Україні перемогти Росію у Ватикані

Зазначимо, що за чотири дні до російського вторгнення в Україну російські ЗМІ поширили інформацію про те, що російське посольство у Ватикані готується проводити зустріч папи Франциска та патріарха Кирила, яка може пройти у червні-липні, про що заявив посол росії у Ватикані Олександр Авдєєв.

З огляду на це Андрій Юраш, посол України у Ватикані, наголосив, що всі зусилля українського суспільства та дипломатичного корпусу мають бути направлені на те, щоби не допустити цієї зустрічі. «Треба готуватися аргументувати на всіх рівнях, чому не може бути зустрічі Папи і Кіріла: це наше стратегічне завдання!», – наголосив раніше Андрій Юраш.

Нагадаємо, що Хресна дорога у Ватикані цього року викликала чимале обговорення, коли Хрест спільно несли українка та росіянка. Тvoemisto.tv з'ясувало, чому так трапилось, як Україні не допустити, аби Папа зустрівся із Кірілом, і над чим зараз має працювати наш дипломатичний фронт у Ватикані.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.