Чому у Львові не буде нічних богослужінь на Великдень, незважаючи на відміну комендантського часу

З огляду на війну з росією рішенням Ради єпископів Львова визначено, що нічних богослужінь на Великдень проводити не будуть.

Усі богослужіння заздалегідь сплановані, складено відповідні графіки, які минулої неділі були озвучені прихожанам храмів. Тож мешканців і гостей міста просять з розумінням поставитися до прийнятого рішення та першочергово дбати про свою безпеку, позаяк для ворога немає нічого святого. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Попри те, що рішенням Львівської обласної військової адміністрації в Пасхальну ніч скасовано комендантський час, змін у графіку святкових богослужінь у храмах Львова не буде. Всі богослужіння заздалегідь сплановані, складено відповідні графіки, які минулої неділі були озвучені людям.

Також Львівська міська рада це рішення проговорила з місцевими єпископами, і таке рішення владиками було підтримане. Головна причина – це безпека львів’ян. Ми вже остаточно зрозуміли за ці два місяці страшної війни, що для ворога немає нічого святого, тому ми можемо чекати від них будь-якої підлості, навіть у найбільше християнське свято. Відтак закликаємо львів’ян бути пильними, зберігати спокій та молитися за нашу швидку перемогу», – наголосив Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

«Усі графіки пасхальних богослужінь були сформовані ще до Вербної неділі. Тому, так як вони були сформовані, так вони і будуть звершуватися. Час ночі, на жаль, є сприятливий для ворога. Вранці, вдень, коли є сонце, ми маємо більше можливостей захистити вірян. Вранці легше сховатися – пройти в укриття. Тому закликаємо людей приходити на богослужіння у світлий час. Світло завжди перемагає темряву. Воскресіння переможе ніч. Воскресіння – це світло, це радість, це перемога. І ми також обов’язково переможемо. А Паску святкуватимемо так, як вже запланували», – зазначив Кіпріан Лозинський, ігумен ПЦУ.

«Але наказ Львівської ОВА буде сприйнятий як дозвіл, тому ті храми, які ще мають можливість звершувати богослужіння вночі, можуть їх звершувати»,-  зазначив отець Кипріян, повідомляє ЛОВА.

Також ігумент Кіпріан рекомендував брати участь в богослужіннях онлайн.

На Великдень у Львові не буде богослужінь у комендантський час

Христос допоможе нам вигнати москалів з України, – Великдень у Львові

У Львові навчатимуть, як малювати лемківські писанки

Українські воїни на передовій отримають з Польщі великодні подарунки

У Львові п’ять тисяч синіх та жовтих крашанок розвішали у Великодному коридорі життя. Фото

Великоднє Богослужіння з Гарнізонного храму Львова транслюватимуть на всю Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.