«Немає нічого святого». Для нових обстрілів окупанти пишуть на снарядах «Христос Воскрес!»

У перехопленій розмові окупант розповідає своїй дружині про вибухові «пасхальні сюрпризи», які загарбники готують українцям.

Російські окупанти на Великдень готують нові обстріли мирного населення та українських захисників. А для нових обстрілів окупанти пишуть на снарядах «Христос Воскрес!». Про це повідомляє Служба безпеки України, оприлюднивши телефонні розмови загарбників.

«Для загарбників, які так пишаються своєю «руZZкою духовністю», насправді немає нічого святого – вони навіть готують спеціальні снаряди і пишуть на них «Христос Воскрес!», – йдеться у повідомленні.

На записі, оприлюдненому спецслужбою, окупант розповідає своїй дружині про вибухові «пасхальні сюрпризи», які загарбники готують українцям.

«Танкісти на снарядах пишуть «Христос воскрес!». Розважаємося, як можемо…», – каже один з окупантів.

Вони сміються і радіють із таких «привітань». Хоча коли мова заходить про справи у його підрозділі, який стоїть у Миколаївській області, тон загарбника одразу стає іншим. Із 19 людей у його взводі залишилося лише 7. Інших – убили або втекли. І перспективи поповнення немає.

Нагадаємо, що українців закликають дотримуватись обмежень воєнного стану та правил комендантської години під час Великодніх свят через погрози росії обстрілювати українські церкви. Великодні богослужіння для християн східного обряду будуть доступні онлайн та на телебаченні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.