У Львові відновили роботу фонтани, але не всі

Запрацювали звичайні та питні фонтани.

У центральній частині Львова до Великодніх свят запустили в роботу три фонтани – «Водолій», «Криниця з левами» на вул. Коперника та сухий фонтан на пл. Митній. Також запрацювали три питні фонтани на пл. Ринок, просп. Свободи та пл. Марійській. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Водограй біля оперного театру планують запустити на початку травня.

Зазначається, що цьогоріч не всі фонтани у місті відновлять свою роботу. Через війну в Україні фонтани на пл. Ринок та пл. Марійській закриті захисними металевими конструкціями і, відповідно, не працюватимуть.

Нагадаємо, що традиційних обливань на поливаний понеділок, що цього року припадає на 25 квітня, у центрі Львова не буде. Жодних заходів у цей день Львівська міськрада не організовуватиме в цілях безпеки. Однак охочі традиційно пообливатись у другий день Великодніх свят зможуть зробити це на пл. Митній. 

Нагадаємо, що у Львові відреставрували низку фонтанів, у тому числі два на вулиці Коперника — «Водолій» та «Криницю з левами». Також на площі Ринок встановили питний фонтан, що є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.