Росія дещо просунулася на Донбасі, але українська армія чинить опір і завдала ворогу значних втрат

Україна цього тижня відбила численні спроби наступу уздовж фронту на Донбасі.

Російській армії вдалося зайняти деякі нові території з початку спроб наступу на Донбасі, але українська армія рішуче чинить спротив на усіх напрямках, передає Європейська правда з посиланням на британську розвідку.

У розвідці зазначають, що Україна цього тижня відбила численні спроби наступу уздовж фронту на Донбасі. 

Читайте також: Росіяни розгорнули «Іскандери» біля українського кордону

«Попри те, що росія змогла дещо просунутися, українська армія чинила рішучий опір на усіх нарпямках і завдала значних втрат російським силам. На ефективність російських підрзоділів ймовірно впливає їхній низький моральний дух та обмежений час на відновлення боєзданості і реорганізацію сил після попередніх наступальних операцій», – йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, в огляді британської розвідки 23 квітня йшлося про те, що російські війська не мали значних успіхів у своїх спробах подальшого захоплення України.

Нагадаємо, що у російській армії назвали завданням російських військ на «другій фазі спецоперації» встановлення «повного контролю над Донбасом та Південною Україною». Контроль Донбасу дозволить створити сухопутний коридор в Крим, а над Півднем – мати вихід у Придністров'я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.