В Одесі під обстрілами загинула жінка з тримісячною донькою

Чоловік опублікував фото своїх рідних. У момент обстрілу дружина з донькою були вдома, а він вийшов у магазин, тому врятувався.

Унаслідок російських обстрілів Одеси 23 квітня загинули журналістка Валерія Глодан та її тримісячна донька. Про трагедію розповіла подруга загиблої жінки у Facebook, додавши, що також загинула матір Валерії.

«Не можу повірити. Ми не були прямо друзями, але товаришували, це точно. Були колегами півтора року, тісно співпрацювали з цією чудовою, щирою та доброю дівчиною. У неї ж донька зовсім маленька. Була. Три місяці. І вона не вижила. Невимовно шкода», – написала вона. 

Чоловік Валерії – Юрій Глодан опублікував фотографії свої дружини та доньки. У момент обстрілу його рідні залишилися вдома, а він вийшов у магазин, тому зміг врятуватися.

Нагадаємо, що у результаті ракетного обстрілу окупантів в Одесі 23 квітня загинули 5 людей. Ще 18 українців отримали поранення. Дві повітряні цілі збила протиповітряна оборона, однак ще дві поцілили в багатоповерхівку та військовий об’єкт. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.