Арестович заявив, що держсекретар США і глава Пентагону зараз у Києві

Арестович припустив, що Блінкен і Остін можуть допомогти вирішити питання деблокади Маріуполя.

Сьогодні ввечері, 24 квітня у Києві відбуваються перемовини президента Володимира Зеленського і державного секретаря США Ентоні Блінкена та глави Пентагону Ллойда Остіна. Про це в етері YouTube-програми «Фейгин LIVE» заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

«Сьогодні (24 квітня –  ред.) американці в Києві. Просто зараз. Розмовляють з президентом (Володимиром Зеленським –  ред.)», – заявив він.

Арестович припустив, що Блінкен і Остін можуть допомогти вирішити питання деблокади Маріуполя.

Нагадаємо, що учора, 23 квітня президент Володимир Зеленський зазначив, що, до Києва 24 квітня з візитом мають прибути державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони США Ллойд Остін. Під час візиту американська делегація обговорюватиме зокрема постачання зброї Україні, уточнив глава держави.

Водночас Державний департамент США і Пентагон до останнього офіційно не підтверджували візиту Блінкена і Остіна в Україну.

Додамо, що за словами президента України Володимира Зеленського, якби Україна отримала доступ до всієї зброї, якої потребує, яка є у партнерів і співставна зі зброєю, яку використовують російські окупанти, – українські захисники вже б завершили війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.