На Київщині забезпечили рух 11 тимчасовими мостами

Переправи облаштовують ще на 15 мостах.

На Київщині тривають роботи зі зведення тимчасових мостів через річки області та відновлення дорожньої інфраструктури. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація. 

Унаслідок бойових дій та агресій росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів.  

На сьогодні вже функціонують 11 переправ: 

  • Бучанський район – 6 (Стоянка, Бузова, Калинівка, Бородянка, Романівка);
  • Вишгородський район – 3 (Сидорівка, Демидів, Катюжанка); 
  • Броварський район – 2 (Залісся, Барішивка). 

 

Паралельно ведуть роботи з влаштування переправ на 15 мостах. На інших об’єктах треба провести додаткові заходи з розмінування та підготовчі роботи.

Також додамо, за словами заступника голови Офісу президента України Кирила Тимошенка, більш ніж половина будинків регіону знову зі світлом, протягом минулої доби відновили електропостачання у 16 населених пунктах. Крім того, повністю або частково відновили розподіл газу у 106 населених пунктах та розчистили майже 170 км вулиць. У селищі Бородянка забезпечили водопостачанням майже 30% усіх споживачів, вода є і в лікарні.

Нагадаємо, що запрацювала новозбудована тимчасова переправа поблизу Стоянки Київської області через річку Ірпінь. Вона працює в обох напрямках. Це один з тих напрямків, де критично важливо було швидко відновити транспортний зв'язок, адже ще в перші дні російського вторгнення міст підірвали, й сполучення зі столицею було розірвано.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.