Понад 80% поранених військових згодом повертаються воювати

Більшість військових після поранення повертаються у стрій. Це можливо передовсім завдяки високій професійності наших медиків. .

Понад 80% поранених українських військових повертаються у стрій. Це можливо передовсім завдяки високій професійності медиків. Про це сьогодні, 24 квітня, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

«Мені вдалося передати пасочки нашим пораненим в один із госпіталів України і медичному колективу, тому що треба розуміти, що наші військові медики сьогодні так само на фронті, вони, по суті, відповідають за життя і здоров’я наших поранених воїнів. І, щоб ви розуміли, що це теж величезна перемога української військової медицини, надзвичайно високий відсоток поранених знову повертається у стрій – це понад 80%… Я говорю про рівень військової медицини, якість лікування та якість реабілітації», – каже вона.

Додамо, для армії потрібна амуніція, ліки, тепловізори, маскувальні сітки, одяг, взуття тощо. Детальніше про те, як допомогти українській армії, читайте тут.

Нагадаємо, 16 квітня президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN заявив, що від 24 лютого у цій війні уже загинули близько трьох тисяч українських військових, ще близько 10 тисяч отримали поранення. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.