Сьогодні вранці окупанти знову вдарили по мосту через Дністровський лиман на Одещині

В Одеській ОВА припускають, що ударом по мосту через Дністровський лиман росія намагалася відрізати частину Одещини та створити напруженість на фоні вибухів у невизнаній «Придністровській молдавській республіці».

Сьогодні, 27 квітня, росіяни повторно обстріляли міст через Дністровський лиман в Одеській області, залізничники не постраждали. Про це заявив голова правління Укрзалізницї Олександр Камишін.

«Сьогодні о 6:45 повторний ракетний обстріл того самого моста через Дністровський лиман на Одещині. Постраждалих залізничників немає. Ступінь ураженості інфраструктури зможемо визначити після закінчення повітряної тривоги», – зазначив він.

Додамо, що учора, 26 квітня російські війська завдали ракетного удару по Одеській області, внаслідок чого було пошкоджено міст через Дністровський лиман у Затоці. Пізніше його відкрили для реверсного проїзду. В Одеській ОВА припускають, що ударом по мосту через Дністровський лиман росія намагалася відрізати частину Одещини та створити напруженість на фоні вибухів у невизнаній «Придністровській молдавській республіці».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.