До Ірпеня проклали водопровід

Воду постачатимуть з Києва.

Спільними зусиллями «Київводоканалу», «Ірпіньводоканалу», «Житомирводоканалу» та підрядних організацій фахівці завершили прокладання водогону до міста Ірпінь. Про це повідомляє Київська МДА. 

«Усього прокладено дві нитки поліетиленових труб діаметром 160 мм протяжністю 7 км та облаштовано водопровідні колодязі. Трубопроводи транспортувалися на великих барабанах довжиною одного відрізка 430 метрів, що суттєво скоротило швидкість монтажу. Відтепер Ірпінь поєднаний з водопровідною системою Києва, і вода у місто постачатиметься зі столичних водопровідних станцій», – пояснюють у відомстві.

Зазначимо, що внаслідок військових дій водопровідно-каналізаційне господарство Ірпеня було зруйноване, і ситуація стала критичною, тож роботи розпочали одразу після звільнення міста. 

Нагадаємо, 2 квітня всю Київську область, яка практично з 24 лютого стала одним з епіцентів протистояння з російськими окупантами, звільнили від окупантів. Згодом стало відомо про масові вчинки антилюдяності щодо мирних громадян України та масові інфораструктурні руйнування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.