росія використовує склади боєприпасів у Придністров’ї для контрабанди зброї, – розвідка

Російські загарбники використовують склади у невизнаному «Придністров’ї» для контрабанди зброї. Про це йдеться в Телеграмі Головного управління розвідки Міноборони.

«30 років тому російська федерація окупувала територію Придністров’я. Кожного року там проводять мобілізаційні навчання з розміщеною на цій території оперативною групою російських військ. Під час навчань відпрацьовуються оборонні та контрнаступальні дії із застосуванням боєприпасів зі складів в селі Ковбасній. Частина боєприпасів використовується для бойової підготовки, частина, за інформацією воєнної розвідки, для контрабанди», – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Окрім цього, представник воєнної розвідки України заявив, що сьогоднішня ситуація в регіоні це сигнал про готовність російської федерації використати територію Придністров’я як додатковий плацдарм для агресії не лише проти України, а й можливих агресивних дій проти Республіки Молдова.

Також Вадим Скібіцький зазначив, що теракти в Придністров’ї – це «характерний почерк фсб РФ». За даними розвідки, все що зараз відбувається на території Придністров’я перебуває під контролем фсб РФ.

«Ми відстежуємо розвиток ситуації в Придністров’ї. Там зараз іде серйозна боротьба між представниками влади та дуже активно працюють спецслужби російської федерації. Здійснені на території ПМР терористичні акти були спрямовані на примушення Придністровського керівництва погодитись на розширення присутності російських військ. Крім того, вибухи на об’єктах будуть подаватися як загроза для населення регіону та сигнал керівництву Республіки Молдова відмовитися від проєвропейської політики. Основна мета – залишити цей регіон повністю під контролем москви, як вона намагається це зробити протягом 30 років», – пояснив  Вадим Скібіцький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.